Amino liquid

Amino liquid
Aminostar Amino liquid obsahuje směs hydrolyzátů syrovátkového proteinu a kolagenu.
Není skladem

 AMINOSTAR®Amino liquid

Druh doplňku: Doplněk stravy, se sladidly

Objem: 1000 ml (±5%)

Aminostar Amino liquid obsahuje směs hydrolyzátů syrovátkového proteinu a kolagenu. Obsažené proteinové frakce přispívají k udržení a růstu svalové hmoty.  

Doporučené dávkování: Základní denní dávka je 20 ml, podává se 3 - 5x za den.

Návod k použití: Před použitím láhev protřepejte. Požadovaný objem nadávkujte pomocí odměrky a vypijte buď přímo nebo po smíchání se studenou vodou. Po použití láhev pečlivě uzavřete a odměrku vymyjte teplou vodou a osušte. Po otevření láhev skladujte v chladu!

Složení: voda, hydrolyzát želatiny, hydrolyzovaný syrovátkový protein (z mléka), regulátor kyselosti: kyselina fosforečná, zahušťovadla: glycerin, karboxymethylcelulosa, konzervant: sorban draselný a benzoan sodný, sladidlo: sukralosa, zahušťovadlo: hexametafosforečnan sodný, aroma, sladidlo: Acesulfam K. 

Aktivní látky

mg/20ml

g / 100ml

Hydrolyzovaný kolagen 90%

6800

34

hydrolyzovaný syrovátkový protein 80%

400

2

Počet dávek v balení: 50 

    

Minimální trvanlivost do: data uvedeného na obalu (EXP).

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců. 

 

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

  1. jaky je procim rozdil mezi Amino liquid a BCAA produkty? Pro co se spise rozhodnout kdyz jinak pouzivan Whey protein 80 a kre-alkalyn (1500) A actions wheyGAINER.

    1. 9. 2013 boban117

    Dobrý den, Hlavním rozdílem mezi Amino liquid a BCAA produkty je složení a počet jednotlivých aminokyselin. Amino liquid obsahuje 8 esenciálních aminokyselin (z toho 3 představují spojení BCAA) a 12 neesenciálních aminokyselin. BCAA produkty představují 3 aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v různém poměru. Základem pro ochranu svalové hmoty jsou BCAA produkty, které lze užívat před / po tréninku. Amino liqiud se užívají pro doplnění aminokyselin v průběhu celého dne. Můžete si tedy vybrat dle rozložení užívání doplňků a doplnění bílkovin v průběhu celého dne. S pozdravem, Aminostar
    Aminostar Team