BCAA Extreme Pure

BCAA Extreme Pure
Aminostar BCAA Extreme Pure je speciální směsí větvených aminokyselin. Obsahuje L-leucin, L-isoleucin a L-valin, v poměru 4:1:1 ve prospěch L-Leucinu.
Není skladem

Aminostar BCAA Extreme Pure

Doplněk stravy

Aminostar BCAA Extreme Pure je speciální směsí větvených aminokyselin. Obsahuje L-leucin, L-isoleucin a L-valin, v poměru 4:1:1 ve prospěch L-Leucinu.

Složení: L-leucin, L-isoleucin, L-valin, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a korýšů.

Doporučené dávkování: 3 kapsle 30 min. před výkonem a 3 kapsle 30 min. po výkonu.

 

Aktivní látky/Aktívne látky

mg/1 cps

mg/6 cps

L-leucin/L-leucín

333

2000

L-isoleucin/L-isoleucín

83

500

L-valin/L-valín

83

500

Minimální trvanlivost do: data uvedeného na obalu (EXP).

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců.

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

 1. Chtěl bych se zeptat.. Cvičím pravidelně už 3 měsíce, zatím jsem používal Pure whey protein 100 star, pak whey gainer.. Nejsem v používání suplementů zkušený, proto bych chtěl poradit, zda lze tento výrobek kombinovat s FatZero a Actions whey protein 85 najednou, nebo ne. Děkuji za odpověď. :)

  15. 8. 2014 Honza

  Dobrý den, ano, produkty lze kombinovat najednou. FatZero jsou produkty určené pro redukci hmotnosti, takže karnitiny, spalovače tuků atd. Vaše cvičení podpoří a dodají vám více energie. Osobně doporučuji používat ještě BCAA pro rychlejší regeneraci. Protein používat jako přesnídávku a do 45 minut po cvičení. Gainer užívejte ihned po cvičení. S pozdravem, Aminostar
  Aminostar Team
 2. 3 kapsle před a 3 po? Ať počítám jak počítám dostanu se tak na 1,5 g + 1,5 g BCAA, což je uplně k ničemu. Dávka 5 g před a 5 g po cvičení doporučuji jako minimum! Tzn. 10 tbl. před a 10 tbl. po cvičení. A za šest tréninkových dní máte balení v pr...i! Takže 500 Kč za BCAA na jeden týden? Ubohý! Navíc nechápu, proč poměr 4:1:1???

  2. 4. 2014 Lukyn

  Dobrý den, posíláme vysvětlení na Vaše připomínky: 1) Dávkování BCAA (ale i ostatních sportovních doplňků) se udává na hranici pro průměrné spotřebitele. Samozřejmě dávkování závisí na druhu výkonu, jeho intenzitě, hmotnosti, na věku uživatele a na spoustě dalších faktorů, takže variabilita dávkování. Pro rekreační sportovce je dávka 3 g AMK standardem. Pokud totiž zátěž a tělesná potřeba není adekvátní příjmu a příjem AMK (či jiných dusíkatých látek včetně proteinů) je vyšší, tělo je nespotřebuje a tyto látky se dále odbourávají až na amoniak (toxický), který se v játrech dále transformuje na netoxickou močovinu, která se přes ledviny vyloučí z organismu. Při tomto metabolickém procesu se zatěžují játra a ledviny, což není ideální pro zdraví konzumenta. 2) Poměr 2:1:1 je udáván jako poměr zastoupení BCAA ve svalové hmotě. Donedávna platil za ideální, ale poměrně nedávno se začal používat poměr 4:1:1 na základě zjištění, že leucin jako jediná AMK má také schopnost inicializovat samotnou syntézu proteinů, takže navýšený poměr je zdůvodněn touto jeho schopností. Poměr 4:1:1 nabízí dnes většina značek sportovní výživy. Samozřejmě teorie o poměrech AMK a o tom, který je vhodnější a na co, se různí, ale neexistují jednoznačné studie na podporu ani jednoho z nich a dokonce existují i studie, které nepotvrdily žádný účinek užívání BCAA na růst (ani jednotlivě, ani v kombinacích), popř. regeneraci svalové hmoty. Takže každý musí sám vyzkoušet, který poměr a který výrobek mu bude nejvíce vyhovovat s ohledem na jeho sportovní zátěž, fyzický výkon, na jeho individuální metabolismus atd. S pozdravem, Aminostar
  Aminostar Team