Jaký protein od Aminostaru?

16. února 2015

Nevíte jaký protein je pro Vás nejvhodnější? Připravili jsme pro vás přehled našich proteinů, ze kterých si určitě vyberete!

100% Whey Protein

Pro všechny, kteří chtějí budovat a zkvalitnit svalovou hmotu.

Aminostar 100% Whey Protein má vysoký obsah 100% čistého, ultrafiltrovaného syrovátkového proteinu s podílem CFM, který pomáhá při nárůstu svalové hmoty. Navíc je obohacen o L-Glutamine, aminokyselinu s vysokým zastoupením ve svalové hmotě sloužící k lepší regeneraci a podpoře imunity. Je určen všem, kteří chtějí budovat a zkvalitňovat svou svalovou hmotu. Je dokonale vstřebatelný a zajišťuje okamžitý anabolický efekt.

Účinky:

 • Zaručuje dynamický svalový růst.
 • Představuje rychlý zdroj energie.
 • Zrychluje regeneraci po náročném tréninku.
 • Obsahuje nízkou hodnotu tuků a cukrů.

Příchutě:

Night Effective Protein

Pomalu se uvolňující a postupně pracující proteiny, vhodné zvláště pro období spánku.

CFM Night Effective Aminostar Night Effective Protein je směsí vysoce kvalitních, snadno vstřebatelných a perfektně vyrobených proteinů - kaseinátů a syrovátkových proteinových izolátů - Cross Flow Microfiltration Whey Protein Isolate (CFM) a Ion-Exchange Whey Protein Isolate. Unikátní výrobní proces zaručuje produkt v nejvyšší čistotě, využitelnosti, kvalitě a s nejvyšším možným obsahem proteinu v sušině (98 %!) a hodnotné primární frakce: beta-laktoglobulin, alfa-laktoglobulin, sérový albumin, immunoglobulin, glycomacropeptid, lactoferin, lactoperoxidasa, proteasepeptons. Noční protein navíc nabízí synergetickou minerální směs ZMA, která obohacuje krevní plasmu o minerály hořčíku a zinku. Night Effective Protein je speciální, postupně se uvolňující proteinový komplex. Napomáhá rychlejší rekonvalescenci a uvolňuje napjaté svaly.

Účinky:

 • Zabezpečuje dostatek stavebních látek k budování svalové hmoty.
 • Napomáhá rychlejší regeneraci.
 • Obohacuje krevní plasmu o potřebné vitamíny a minerálie.
 • Urychluje proteinovou syntézu.
 • Vstřebává se postupně - ideální pro výživu organismu během noci.

Příchutě:

Whey Protein Actions (65 a 85)

Výživa svalů pro zvýšení jejich objemu a výkonnosti, zkrácení doby regenerace.

Whey Protein Actions 85 Whey protein Actions 85 je přípravek speciálně vyvinutý za účelem efektivního a rychlého nárůstu čisté svalové hmoty. Jedná se o proteinový mix složený z vysoce kvalitního CFM syrovátkového izolátu s extrémní vstřebatelností, doplněný kolagenním hydrolyzátem a kaseinátem. Tyto čisté složky zabezpečují trvalý přísun nezbytných stavebních látek (aminokyselin) pro rychlý růst Vašich svalů. Whey Protein Actions 85 s minimem sacharidů, tuků a laktózy a se zvýšeným obsahem L-Glutaminu posune hranice růstu Vašich svalů.

Při velké tréninkové zátěži potřebují Vaše svaly bílkoviny na rekonvalescenci, růst a zesílení. Whey Protein Actions 65 poskytne rychle optimální množství proteinů a potřebných aminokyselin pro Váš trénink. Jedná se o speciálně vytvořenou směs vysoce kvalitních a hodnotných bílkovin s maximální využitelností, rychlým vstřebáváním a s vyváženým aminokyselinovým spektrem.

Účinky:

 • Podporuje nárůst svalové hmoty a svalové síly.
 • Ochraňuje svalovou hmotu před jejím rozpadem.
 • Obsahuje široké spektrum aminokyselin, které přispívají k rychlé energizaci a regeneraci.

Příchutě:

« Zpět