Vyšlo nové číslo VITALAND magazínu se slevovými kupony!

4. listopadu 2014

Nové číslo VITALAND magazínu je na světě a vy se opět můžete těšit na zajímavé články ze světa sportu, výživy a hubnutí. V tomto vydání jsme si pro vás přichystali článek o bojovém umění Krav Maga, které je systémem vysoce účinné a nekompromisní sebeobrany.

Také vám poradíme, jak nechybovat ve fitku a seznámíme vás s tím, co je to Carnosyn. Těšit se můžete na další proměnu, kde slečna Lucie zhubla od loňského roku 18 kilogramů.

Pro milovníky běžkování turistiky jsme připravili článek, kde se dozví, jak jíst před sportovním výkonem, jak suplementovat během výkonu a jak se zotavit a regenerovat po výkonu. Také Vás čeká rozhovor se členy Aminostar Profi teamu Pavlem Brýdlem a Janem Procházkou.

Těšit se můžete na rozhovor s Denisou Barešovou, mistryní světa ve sportovním aerobiku, která prozradí, jak se dostala k aerobiku a co plánuje dělat po konci sportovní kariéry.

Najdete zde i soutěž o transformaci těla s VITALAND 2015. Pokud chcete po Vánocích shodit pár kil a ještě k tomu něco pěkného vyhrát, přihlaste se na emailu: soutez@aminostar.com. Přihlášky zasílejte do 14. prosince 2014. Podrobné informace získáte na webu www.aminostar.cz nebo www.vitaland.cz.

Na zadní straně magazínu se můžete těšit na slevové kupony plné zajímavých produktů v akci. Slevu na tyto produkty získáte po předložení kuponu ze zadní strany VITALAND magazínu.

Zajděte si pro nové číslo VITALAND magazínu do jedné z VITALAND prodejen nebo si prolistujte jeho elektronickou verzi na webu www.vitaland.cz v sekci Věrnostní klub.

 

 

 

« Zpět