Vyzkoušeli jste již Whey Gainer Actions?

5. února 2015

Spokojení profesionální sportovci i hobíci. Všichni si oblíbili Aminostar Whey Gainer Actions - perfektní sacharido-proteinový nápoj vhodný po fyzické aktivitě k doplnění chybějících glykogenových zásob. Výborná chuť, skvělá rozpustnost a snadná vstřebatelnost. To jsou vlastnosti, které dělají z tohoto produktu jeden z nejoblíbenějších na trhu!

Whey Gainer Actions a jeho výhody

 • Třísložkový sacharidový mix pro dokonalé využití pozátěžového anabolického okna
 • Lehce stravitelná syrovátková bílkovina
 • Vysoký obsah bílkovin (14 %)
 • Premix vitamínů a minerálních látek
 • 3 lahodné příchutě (čokoláda, jahoda, vanilka)

Kdy Whey Gainer Actions použít?

 • V období budování maximální svalové hmoty
 • Při snaze o nárůst síly
 • Při neschopnosti dostat se ke kvalitní pevné stravě
 • Při určité formě malnutrice
 • Při snaze o nárůst sportovní výkonnosti
 • Při regeneraci po vytrvalostním výkonu

 

Tomas Kalensky

„Používám jej jak před tréninkem, což mi pomáhá k následným lepším výkonům, tak po tréninku, kdy potřebuji doplnit vyčerpané glykogenové zásoby. V objemové fázi přípravy navíc popíjím gainer i přes den, kalorií v tomto období není nikdy dost.“

Tomáš Kalenský, mistr světa a světový rekordman v silovém trojboji

 

 

„Je to pro mě vhodný suplement pro doplnění energie a podporu regenerace. Dobře také zažene pocit hladu.“
Petr Třešňák, mistr republiky ve sjezdu na horských kolech

 

Budujte objem rychle a kvalitně

Růst svalové hmoty můžeme velmi dobře charakterizovat jako tzv. anabolický stav, pro který jsou potřebné dva velmi důležité faktory. Tím prvním je samozřejmě trénink. Bez tréninku nejde nic, nebudete kulturista, nebudete sílit a o svalovém růstu se nedá mluvit vůbec. Druhým velmi podstatným faktorem pro svalový růst je strava. Správná výživa hraje rozhodující roli v procesech růstu svalové hmoty. Vaše tělo musí být v energetickém přebytku a to jednoduše bez kvalitních stavebních látek nejde. Bílkoviny, sacharidy a tuky - to jsou hlavní složky výživy, jinak také zvané jako makroživiny, které dodávají našemu organismu energii potřebnou pro růst. Právě tyto živiny naleznete v ideálním fyziologickém poměru v Aminostar Whey Gainer Actions.

Ptáte se, co je nejlepším zdrojem eActions Whey Gainernergie pro svalový růst? Jsou to snad bílkoviny? Mohlo by se zdát, ale jejich přestavba na energii je možná v procesu glukoneogeneze, která je velmi nevýhodná pro organismus. Stejně tak využití nebo dodávka energie z tuků. To, co pro Vás bude stěžejní při nabírání objemu, jsou sacharidy. A pokud po tréninku, tak v té nejvyužitelnější a surové podobě. Pokud chcete kvalitně růst, potřebujete jeden základní suplement, kterým je právě gainer (z angl. GAIN = objem) nebo jinak sacharido-proteinový přípravek.

Ideálním sacharido-proteinovým přípravkem pro maximální růst svalové hmoty je Aminostar Whey Gainer Actions. Tento přípravek maximalizuje Vaše tréninkové úsilí a budete to právě Vy, kdo se konečně odpíchne z místa a zanechá za sebou pouze nevěřícné pohledy nad zlepšením a novým růstem svalové hmoty. Důležitost sacharido-proteinového přípravku pro růst nové svalové hmoty jsme si už vysvětlili. Podívejme se nyní na výhody použití přípravku Aminostar Whey Gainer Actions. Jeho největší devizou je třísložkové cukerné složení:

 

 • V přípravku nalezneme v hojném zastoupení dextrózu - základní jednoduchý sacharid, který je ideálním pozátěžovým cukrem. Velmi snadno přechází do krevního řečiště a slouží tak jako substrát pro dostatečnou regeneraci. Umožňuje růst svalové hmoty a efektivní využití aminokyselin dodaných do organismu. Dextróza je v podstatě hlavním palivem lidského organismu. Člověk funguje opravdu převážně na glukóze a na energii z ní. Jak byste chtěli trénovat, když byste neměli tu správnou energii? Do svého auta přeci musíte také lít benzín nebo naftu, aby jelo…
 • Dalším cukrem obsaženým v Aminostar Whey Gainer Actions je maltodextrin. Polymer glukózy, který se vyznačuje pomalejším trávením než předchozí dextróza. Můžeme ho nazvat středně rychlým cukrem. Zajistí tak dostatečnou a pozvolnou dodávku energie po celou dobu pozátěžové regenerace. Je výhodný zejména díky svému nižšímu glykemickému indexu.
 • Posledním cukrem, který je v produktu obsažen, je krystalická fruktóza. Jedná se o ovocný cukr ve své nejčistší podobě, který má unikátní vlastnost nezvyšovat přímo hladinu glukózy. Je tedy vhodný pro doplnění ztracené energie po tréninku bez rizika nárůstu tukové hmoty.

Tyto tři sacharidy (glukóza, maltodextrin, fruktóza) se velmi vhodně doplňují a v procesu pozátěžové regenerace působí synergicky za účelem obnovy glykogenových zásob (jaterních i svalových) a nastartování anabolických procesů v organismu.

Jak již název napovídá, sacharido-proteinový přípravek není pouze o sacharidech, ale také velmi významně o bílkovinách. Aminostar Whey Gainer Actions obsahuje 14 % bílkovin syrovátkového typu. Ty jsou nejrychleji stravitelným zdrojem ze všech v proteinových přípravcích dostupných forem bílkovin. Po tréninku poskytují tělu okamžitou dodávku aminokyselin a využitelných stavebních „bloků“ pro jejich zabudování do svalových vláken a k jejich opravě. Syrovátkové bílkoviny se vyznačují nejvyšší využitelností, a to díky jejich aminokyselinovému spektru, které je v souladu s fyziologickými potřebami člověka. Toto aminospektrum umožňuje biologickou využitelnost rovnou číslu 100. Syrovátkové bílkoviny jsou přímo využitelné k budování nové svalové hmoty v lidském organismu, Vy tak máte maximální možnost konečně se dostat z místa, na kterém přešlapujete již hezkých pár let.

Aminostar Whey Gainer Actions poskytuje tělu základní premix minerálních látek a vitamínů, které potřebuje náš organismus ke správné funkci hormonálního a trávicího systému. Tento premix je jednoznačně přidanou hodnotou v honbě za dokonalým fungováním Vašeho těla.

« Zpět